Adnan Menderes Üniversitesi
XVIII. AKADEMİK BİLİŞİM KONFERANSI

30 Ocak - 5 Şubat 2016 / AYDIN

Bildiriler Kitabı

Cilt 1 Cilt 2 Cilt 3
Takım numarası: 978-975-8254-70-5
1.cilt: 978-975-8254-71-2
2.cilt: 978-975-8254-72-9
3.cilt: 978-975-8254-73-6
Konferans Fotoğrafları İçin Tıklayın
Akademik Bilişim 2016 Konferansı süresince emeği geçen eğitmenlerimize, bildiri sahiplerine, desteklerinden dolayı sponsorlarımıza,
katılım ve katkı sağlayan tüm misafirlerimize çok teşekkür ederiz!

SPONSORLUK DAVET METNİ

Sayın Yetkili;

Üniversitelerde bilgi teknolojileri konusunda ilgili grupları biraraya getirerek, bilgi teknolojileri altyapısı, kullanımı, eğitimi ve üretimini tüm boyutlarıyla tanıtmak, tartışmak, tecrübeleri paylaşmak ve ortak politika oluşturmak amaçlarıyla ulusal boyutta düzenlenen Akademik Bilişim 2016 konferansının 18. si, 30 ocak-5 şubat 2016 tarihleri arasında üniversitemiz ev sahipliğinde yapılacaktır. 30 ocak-2 şubat tarihlerinde, Konferans öncesi kurslar, 3-5 şubat tarihlerinde, Konferans ve 6 şubat 2016 tarihinde yerel turizm turları planlanmaktadır.

Ana tema ve konulara uygun akademik bildirilerin sunulacağı konferansa, ulusal boyutta, ülkemizden ve Türki Cumhuriyetlerden, akademisyenler, üniversitelerden, kamu kurumlarından ve özel sektörden, bilgi işlem merkezlerinin yöneticileri, çalışanları, eğitimcileri veya bu konularda satın alma, kiralama, lisanslama vb. hizmetleri yürüten personelleri ile bilişim konusuna ilgi duyan herkesin katılımı beklenmektedir. Konferansa katılımın 3 günde 10.000 kişiyi bulacağı tahmin edilmektedir. Konferans süresince aynı anda 15 farklı salonda sunumların gerçekleştirilmesi için gerekli alt yapı hazırlanmış olup, konferans ziyaretçilerinin, kalacakları otellerden yapılacak transfer hizmeti, konferans süresince kullanacakları çanta, bloknot, kalem, vb. ihtiyaçları, her gün sabah ve öğleden sonra verilecek cafe break hizmeti, açılış kokteyli, kapanış yemeği ile öğle yemekleri üniversitemiz tarafından karşılanacaktır.  

Katılımcı ve ziyaretçilerin yeni teknolojileri yerinde görmeleri, sorgulamaları, bilişim sektöründe yaşanan değişimler hakkında bilgi sahibi olmaları, kurumlarında, çalıştıkları alanlarda ihtiyaç duydukları yazılım veya donanımları deneyerek öğrenmeleri kapsamında, konferansın yapılacağı “Aydın Menderes Derslikleri” binasının koridorlarında fuar hizmeti verilebilmesi amacı ile farklı boyutlarda standlar kurulacaktır. Kurulacak standlarda yer alacak firmalardan konferans organizasyonunun bahsedilen giderlerini karşılamak için, seçebilecekleri 4 sponsorluk başlığı altında farklı alanlar için farklı ücretlerde olmak üzere katılım bedeli talep edilmektedir.

Firmanızın, akademisyenlerin, bilişim sektörü çalışanlarının ve ilgililerin, kısaca bilişim uzmanlarının bir araya geleceği bu etkinlikte sponsor olarak yer almasını arzulamaktayız. Bu amaçla http://ab2016.adu.edu.tr adresinde yer alan sponsorluk başlığı altındaki koşulları ve kat planlarını inceleyerek, ilgi duymanız durumunda aynı menüdeki  “Sponsorluk Rezervasyon Formunu” doldurarak katılımınızı bekliyoruz. 

Saygılarımla,

 

 

20/10/2015

 

 

Prof. Dr. Cavit BİRCAN

Rektör